راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP

راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP

شما با راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP میتونین به راحتی بهترین گوشی های تلفن ثابت را خریداری کنین. ما در وب سایت شبکستان کلیه گوشی های تحت شبکه را به فروش میرسونیم.  

شما با راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP میتونید به راحتی بهترین گوشی های تلفن ثابت را خریداری کنین

راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP

راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP

با فناوری VoIP  می تونین بدون اتکاء به تماس های سنتی، و با استفاده از اینترنت، با عزیزان خود در هر گوشه جهان ارتباط برقرار کنین. مزایای بسیار زیادی داره و صرفه جویی در هزینه های مکالمات سنتی، اولین مزیت آن اونه.

به یاد داشته باشین ، تلفن چند صد سال پیش اختراع شده و از زمان اختراع آن تاکنون تغییر چندانی نکرده. در این فناوری با اینترنت می تونین تماس برقرار کرده و به راحتی صحبت کنین.

هزینه VoIP بسیار کمتر از خطوط تلفن استاندارده. بسته به مشاغل و سیستمی که انتخاب میکنین ، ممکن است اصلاً نیازی به سرمایه گذاری در سخت افزار جدید نباشه. در این حالت ، شما فقط هزینه اینترنت خود را پرداخت میکنین ، بدون این که هزینه اضافی داشته باشه.

شما با این فناوری می تونین در هزینه های ماهانه مکالمات خود صرفه جویی کنین و حتی به تدریج متوجه میشین که بهتر از سیستم قدیمی مکالمه تلفنی یه. احتمالاً نیازی به امضای قراردادی نخواهید داش که شما را برای مدت طولانی با یک سیستم خاص گره بزه ، می تونین خیلی راحت تر صحبت کنین.

اگر کارمندانی دارین که در سراسر کشور یا جهان پراکنده هستن ، و می خواهین در مکالمات بین شهری صرفه جویی کنین . از آنجا که نیازی به استفاده از خطوط تلفن عمومی ندارین ، بیشتر تماس های شما رایگان میشه، حتی اگر در یک طرف کشور زندگی می کنین و اونا هم در طرف دیگه کشور هستن.  

در راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP، می تونین جدیدترین گوشی های ثابت با فناوری های جدید را خریداری کنین

خرید تجهیزات شبکه شبکستان

خرید گوشی تلفن تحت شبکه

میتونین در مورد خرید گوشی تلفن تحت شبکه به وب سایت shabakestan.ir مراجعه کنین که ما در این وب سایت کلیه گوشی های تحت اوانا رو با قیمت مناسب می فروشیم و شرکت های مختلف می تونن نیازمندی های خود را از وب سایت ما خریداری کنن.

ما در این وب سایت برای گوشی های تحت شبکه، پورت هایی مختلفی داریم و همگی آن ها، با قیمت مناسب میفروشیم.  

مدیریت و پرسنل شبکستان، این افتخار را داره که می تونه سیستم های این فناوری را برای شرکت های مختلف، نصب کرده و از اونا پشتیبانی کنه. شما می تونین قبل از خرید این نوع گوشی ها، همه سوالات خود را در رابطه با این فناوری از همکاران ما بپرسین و اونا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما میذارن و اطلاعات لازم را برا ی راه اندازی سیستم VOIP را به شما میدهند.

انواع تلفن های تحت شبکه و راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP

انواع تلفن های تحت شبکه و راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP

جی اس ام (GSM)

این فناوری نسبت به سایر فناوری ها، مشخصه. شرکت های مختلفی براساس این فناوری در جهان کار می کنن. فناوری های GPRS و EDGE براساس این شبکه بوده و می تونن در شبکه های G2، داده ها را سریع تر انتقال بدن. تکنولوژی HSDPA در شبکه GSM2 استفاده میشه.  

سی دی ام ای (CDMA)

تکنولوژی CDMA، کاملا جدیده و می تونه اطلاعات و داده های را در حجم زیاد منتقل کنه. این فناوری مبتنی بر G3 بوده و شرکت های مختلفی در جهان با این فناوری کار میکنن.

شما با راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP می تونین از وب سایت shabakestan.ir گوشی تلفن ثابت را خریداری کنین

ال تی ئی (LTE)

این فناوری در شبکه G4 استفاده میشه و در بسیاری از نقاط دنیا از این فناوری استفاده میشه.  

وایمکس (WiMAX)

جدیدترین فناوری ئه و امروزه اکثر  شرکت ها با این فناوری، محصولات خود را به مشتریان و خریداران ارائه میدن. سرعت اینترنت در این فناوری بسیار زیاده و صدای شما رو با سریع ترین سیگنال ها به مخاطب منتقل میکنه.

خرید مودم ADSL

طرز کار تلفن های VoIP و راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه VoIP

در این فناوری، شما با سیگنال های صوتی ، ارتباط برقرار میکنین. در تلفن ثابت، مخاطب می تونه صدای شما را بشنوه و مانند مکالمه عادی صدای همدیگرو میشنوین.  

می تونین صدای مخاطب خود را ضبط کنین. صدا شما برای مخاطب عادی ئه و فقط بر پایه اینترنت، با همدیگر ارتباط برقرار می کنین. در این فناوری، صدای شما از طریق اینترنت به مخاطب منتقل میشه و انتقال صدا بر همین فناوریه.

اگر با تلفن VoIP دیگری تماس میگیرین ، بسته های دیجیتالی را دریافت می کنین و صدای شخص را می شنوین. گوشی تلفن های ثابت ، صدای شما را از طریق اینترنت انتقال میده. قطعه PTSN در انتقال صدای شما نقش موثری داره. اینترنت با سرعت بالا برای این ارتباط لازمه.  

خلاصه نکات مقاله

با فناوری VoIP می توانین با کمتری هزینه، با عزیزان خود تماس بگیرین. هزینه آن بسیار پایین ئه و سخت افزار زیادی را هم لازم نداره.

شما با فناوری VoIP می توانین با هر عزیزی در هر گوشه دنیا به راحتی صحبت کنین و صد البته هزینه کمتری را نیز پرداخت کنین. این فناوری، زیر مجموعه های بسیار زیادی داره و هر ساله در در زمینه تکنولوژی، از فناوری های جدیدی استفاده میشه که در نتیجه کاربران میتونن به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنن.  

برگشت به بالا