پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE کدام مودم ها هستند؟

پر فروش ترین مودم ها ADSL و VDSL و

برای آشنایی با پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE بهترین کار جستجو در محسط اینترنت است زیرا که شما میتوانید به نتیجه های مطلوبی در این زمینه دست پیدا کنید اما ممکن است که این کار مستلزم گذاشتن زمان زیادی باشد حال متخصصان شبکستان تمامی این مطالب را برای شما در این مقاله گردآوری کرده اندبا ما همراه باشید.

پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE کدام مودم ها هستند؟

پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE کدام مودم ها هستند؟

در این مقاله قصد داریم چند نمونه از پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE را به شما معرفی کنیم. اولین نمونه مودم روتر بی سیم adsl2 plus دی لینک 2730 DSL- Uکه سرعت انتقال اترنت آن 100 مگ بر ثانیه است. حداکثر سرعت این مودم 300 مگ بر ثانیه است.

این مودم یکی از پرفروش ترین مودم های ای دی اس ال در بازار شناخته شده است و قدرت آنتن دهی آن 3 دسی بله. یکی از پرفروش ترین مودم های ADSL که در بازار طرفداران زیادی دارد، مدل تی پی لینک TD-W9970-V2 است.

این مودم با سرعت انتقال اترنت 300 مگ بر ثانیه و با قدرت آنتن 5 دسی بل، به عنوان یکی از پرفروش ترین و معروف ترین مودم ها در بازار معرفی میشود.

 علاوه بر آن یکی از پرفروش ترین مودم ها ADSL و VDSL و LTE مودم قابل حمل هوآوی مدل E3372 میباشد. این مودم کوچک و قابل حمل بوده و با سرعت آپلود 50 مگ بر ثانیه و سرعت دانلود 150 مگ بر ثانیه یکی از بهترین و پرفروش ترین مودم های بازاره.برای دانستن اطلاعات بیشتر در زمینه فناوری وی دی اس ال به مقاله فناوری VDSL چیست مراجعه فرمایید.

قیمت مودم تلفن ثابت چقدر است؟

قیمت پر فروش ترین مودم ها ADSL و VDSL وLTE تلفن ثابت چقدر است؟

یکی از انواع پر فروش ترین مودم ها ADSL و VDSL و LTE مودم های خانگی هستند. این مودم ها که توسط تلفن ثابت منزل به شبکه وصل میشوند، در بازار به فروش میروند. در واقع باید گفت تمامی مودم ها یا با استفاده از سیم کارت کار میکنند و یا با استفاده از تلفن ثابت به شبکه متصل میشوند. این مودم ها با استفاده از اتصال وای فای و یا سیم به دستگاه وصل میشوند و در بازار به قیمت های مختلف به فروش میرسد. شبکستان مفتخر است که به عنوان بهترن مرجع برای خرید تجهیزات شبکه توسط شما انتخاب شده است. برای خرید تجهیزات شبکه کلیک کنید.

حداقل قیمت این مودم ها از 200 هزار تومان شروع می شود. البته شما می توانید قیمت های مختلفی به تناسب نیاز خود انتخاب کنید. این مودم ها برای افرادی که می خواهند صرفا در منزل از اینترنت آن استفاده کنند، کارایی دارد و دیگر قابل حمل نیستند.

برای مطالعه بیشتر: راهنمای کامل آپدیت firmware مودم با برند های مختلف

اقدامات لازم قبل از خرید پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE مودم تلفن ثابت

یکی از پر فروش ترین مودم ها، مودم های خانگی هستند. اگر شما نیز قصد خرید این مودم ها را دارید، باید بدانید که پیش از خرید باید معیار های انتخاب یک مودم خوب و با کیفیت را مشخص نمایید. به عنوان مثال سرعت، آنتن دهی و تعداد پورت های آن توجه کنید.

مهم ترین دغدغه ی افراد سرعت اینترنته؛ بنابراین به شرکتی که مودم را از آن تهیه میکنید، منطقه ایی که در آن زندگی میکنید و سرعت مودم توجه داشته باشید. قبل از هر چیز باید یک خط تلفن ثابت انتخاب کنید؛ توجه داشته باشید که مودم خانگی به خط تلفن ثابت متصل میشود و بر خلاف سایر مودم هایی که با استفاده از سیم کارت به شبکه وصل میشوند، فقط برای منازل کاربرد دارد.

علاوه بر آن توجه داشته باشید که مودم شما در هنگام استفاده داغ نکند؛ زیرا باعث کاهش عملکرد و سوختن آن در زمان کوتاه می شود.

آیا مخابرات مودم پر سرعت در اختیار مشتریان می گذارد؟

آیا مخابرات مودم پر سرعت در اختیار مشتریان می گذارد؟

اکنون که با پر فروش ترین مودم ها ADSL و VDSL و LTE آشنا شدیم، می خواهیم به سوال بسیاری از افراد پاسخ دهیم. یکی از پرسش هایی که ممکن است حتی برای شما هم پیش آمده باشد این است که آیا مخابرات اینترنت پر سرعت در اختیار کاربران قرار میدهد، یا خیر.

برای پاسخگویی به این سوال باید گفت بستگی به بسته ای دارد که شما آن را تهیه میکنید؛ به عبارت دیگر بعضی از بسته های مخابرات که به صورت ماهانه ارائه میشود، اینترنت پر سرعت دارد و تا سرعت 200 مگ بر ثانیه هم میرسد. بنابراین اگر به دنبال خرید اینترنت پر سرعت از مخابرات هستید، باید نوع بسته ی انتخابی خود را از میان بسته های پرسرعت انتخاب کنید. لازم به ذکر است که قیمت های بسته های مخابرات مقرون به صرفه هستند.هم چنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات در زمینه روش های اتصال مودم ها به مقاله انواع مودم ها از نظر نوع اتصال مراجعه فرمایید.

آیا پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE جز پرسرعت ترین مودم ها می باشد؟

در این قسمت به معرفی چند مدل از پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE که به عنوان پر سرعت ترین مودم ها شناخته شده اند، می پردازیم. یکی از پر سرعت ترین ها در این زمینه ASUS DSL-AC68U میباشد. این ADSL تا سرعت 1900 مگ بر ثانیه را ساپورت میکند و به عنوان یکی از پر سرعت ترین بازار نام گرفته. این دستگاه سه آنتن دارد و دارای دو بانده.

یکی دیگر از پر سرعت ترین مودم های بازار، مودم روتر TP-LINK- ARCHER 7R900 است. این مودم نیز تا سرعت 1900 مگ بر ثانیه دانلود می کند و سه آنتن خارجی دارد. این مودم نیز با مشخصات شبیه به مدل قبلی باعث می شود کاربران از سرعت بالای اینترنت لذت ببرند.

خرید مودم تلفن ثابت برای چه افرادی مناسب است؟

خرید پر فروش ترین مودم ها ADSL و VDSL وLTE و مودم تلفن ثابت برای چه افرادی مناسب است؟

در مورد اینکه این مودم ها برای چه کسانی مناسب است باید بگوییم همانطور که از نام آن ها پیداست، با استفاده از تلفن های ثابت متصل می شود. این مودم ها دیگر قابل حمل نیستند و نمی توان آن ها را به محیطی خارج از منزل برد.

به همین دلیل این دستگاه برای افرادی مناسب است که بخواهند از اینترنت خانگی بهره مند شوند و صرفا در منزل و نه در بیرون از منزل به اینترنت وصل شوند. این مودم ها به جای آنکه از سیم کارت استفاده کند، به تلفن ثابت وصل میشوند و از این طریق به شبکه ی اینترنت وصل میشوند. اگر به دنبال خرید مودم adsl برای منزل هستید، میتوانید از این مودم ها خریداری نمایید.

مودم خط ثابت چه برتری هایی نسبت به باقی مودم ها دارد؟

مودم خط ثابت چه برتری هایی نسبت به باقی مودم ها دارد؟

یکی از پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE آن هایی هستند که با تلفن ثابت کار میکند. برای اینکه با مزیت و برتری آنها نسبت سایر مودم ها آشنا شوید، باید بگوییم اینها بسیار مقرون به صرفه هستند و بسته های متنوعی دارند که برای افرادی که به دنبال دانلود در حجم بالا هستند، مناسبه.

ممکن است برخی بگویند سرعت این مودم ها پایینه؛ البته برخی از بسته های آن کم سرعته اما بسته های پر سرعتی دارد که تا 200 مگ بر ثانیه هم دانلود میکند. مهم ترین مزیت این مودم ها هزینه ی ارزان و مقرون به صرفه. علاوه بر آن این مودم ها برای افرادی که میخواهند در منزل از اینترنت استفاده کنند مناسبه.

خوبی که این مودم ها دارند اینه که بسته های متنوع با سرعت های متنوعی دارد و افراد می توانند بر اساس نیاز خود هر کدام از بسته ها را خریداری نموده و از اینترنت خانگی بهره مند شوند.

برای خرید: انواع کارت شبکه و سوئیچ شبکه

مودم برای تلفن ثابت گرفتن نیاز به چه شرایطی دارد؟

یکی از پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE مودم تلفن ثابت و یا خانگیه. برای تهیه ی آنها باید از طریق سایت شرکت مخابرات اقدام کنید. پیش از هر چیز باید در منزل خود تلفن ثابت داشته باشید و با استفاده از آن ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که آنها غیر قابل حمل در بیرون از منزل هستند و اگر می خواهید از اینترنت خانگی استفاده کنید، گزینه ی مناسبی برای شما محسوب میشود.

بعد از آن باید بسته ی مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ شما میتوانید بسته های معمولی و یا پر سرعت اینترنت را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که این مودم ها بسیار ارزان و مقرون به صرفه هستند و برای افرادی که به دنبال دانلود در میزان زیادی از اندازه هستند، مناسبه.

برای مطالعه بیشتر: wps چیست؟ با فشردن این دکمه چه تغییراتی در تنظیمات مودم ایجاد می شود؟

مودم ثابت مخابرات چه مقدار می تواند پاسخگوی نیاز ما باشد؟

مودم ثابت مخابرات چه مقدار می تواند پاسخگوی نیاز ما باشد؟

در این مقاله در مورد پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE صحبت کردیم. به طور کلی تمامی مودم ها به دو طریق تلفن ثابت و سیم کارت به شبکه متصل میشوند. اگر به دنبال خرید مودم های ثابت هستید، باید بدانید که این مودم ها تا حد زیادی نیاز شما را رفع میکند. زیرا بسته های متنوع و پر سرعتی دارد که شما می توانید بر اساس بودجه ی خود و نیازی که دارید، آن ها را دانلود کنید.

از گزینه های خرید مودم، مودم تلفن ثابتی هستند که شرکت مخابرات در اختیار کاربران قرار داده. اگر به دنبال دانلود مطالب بسیاری در طول روز هستید و میخواهید در منزل از اینترنت استفاده کنید این مودم های تلفن ثابت، تا حد بالایی نیاز شما را رفع میکند.

علاوه بر آن بسته های آن ارزان تر از شرکت های دیگر بوده و شما میتوانید با پرداخت هزینه ی کم، حجم زیادی از اینترنت را در یک ماه خریداری کنید. به یاد داشته باشید که این مودم ها صرفا برای منازل طراحی شده و برای بیرون از منزل و یا شرکت های بزرگ نیاز به خرید نوع دیگری از مودم ها میباشد.

خلاصه مقاله

در این مقاله در مورد پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE صحبت کردیم. اولین نمونه مودم روتر بی سیم adsl2 plus دی لینک 2730 DSL- U که سرعت انتقال اترنت آن 100 مگ بر ثانیه است. حداکثر سرعت این مودم 300 مگ بر ثانیه است. این مودم یکی از پرفروش ترین مودم های ای دی اس ال در بازار شناخته شده است و قدرت آنتن دهی آن 3 دسی بل است.

یکی از پر فروش ترین مودم های ADSL که در بازار طرفداران زیادی دارد، مدل تی پی لینک TD-W9970-V2. این مودم با سرعت انتقال اترنت 300 مگ بر ثانیه و با قدرت آنتن 5 دسی بل، به عنوان یکی از پرفروش ترین و معروف ترین مودم ها در بازار معرفی میشود.

و به طور خلاصه داریم که

 درادامه:

  • علاوه بر آن یکی از پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE ، مودم قابل حمل هوآوی مدل E3372 میباشد.
  • این مودم کوچک و قابل حمل بوده و با سرعت آپلود 50 مگ بر ثانیه و سرعت دانلود 150 مگ بر ثانیه یکی از بهترین و پرفروش ترین مودم های بازار است.
  • یکی از پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE مودم های خانگی هستند.
  • اگر شما نیز قصد خرید این مودم ها را دارید، باید بدانید که پیش از خرید باید معیار های انتخاب یک مودم خوب و با کیفیت را مشخص نمایید. به عنوان مثال سرعت، آنتن دهی و تعداد پورت های آن توجه کنید.
  • مهم ترین دغدغه ی افراد سرعت اینترنته؛ بنابراین به شرکتی که مودم را از آن تهیه میکنید، منطقه ایی که در آن زندگی میکنید و سرعت مودم توجه داشته باشید. قبل از هر چیز باید یک خط تلفن ثابت انتخاب کنید.
  • توجه داشته باشید که مودم خانگی به خط تلفن ثابت متصل میشود و بر خلاف سایر مودم هایی که با استفاده از سیم کارت به شبکه وصل میشوند، فقط برای منازل کاربرد دارد.
برگشت به بالا