ارزان ترین مودم های adsl کدام مودم ها هستند؟ چگونه آن ها را بشناسیم؟

ارزان ترین مودم های adsl کدام مودم ها هستند؟ چگونه آن ها را بشناسیم؟

همه ی ما معمولا بعد از توجه به کیفیت به اولین چیزی که توجه میکنیم قیمت محصول است ما اینجا هستیم که در کنار شما به بررسی ارزان ترین مودم های adsl با توجه به کیفیت و کارایی بالا بپردازیم.باشبکستان همراه باشید.

ارزان ترین مودم های adsl کدام مودم ها هستند؟

ارزان ترین مودم های adsl کدام مودم ها هستند؟

در حال حاضر بازار خرید مودم های مختلف داغ شده است! در این قسمت می خواهیم ارزان ترین مودم هارا به شما معرفی کنیم. ابتدا باید گفت این مودم ها بر اساس سرعت دانلود و پهنای باند قیمت گذاری می شوند. اولین نکته اینکه در ایران حداکثر سرعت دانلود، به 120 مگ نمی رسد؛ بنابراین حتی اگر مودم گران قیمتی بخرید که ظرفیت سرعت 300 مگ بر ثانیه را داشته باشد، باز هم فایده ای نخواهد داشت.

به همین دلیل تفاوت چندانی بین مودم 4G  و 4.5G وجود ندارد و لازم نیست هزینه ی اضافی پرداخت کنید.ما به شما بهترین و ارزان ترین مودم های موجود در بازار را معرفی خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که همیشه پرداخت هزینه ی بیشتر، کیفیت فوق العاده ای را برای شما به همراه نخواهد داشت و شما می توانید با پرداخت هزینه ی کمتر، از سرعت اینترنت کاملا مطلوبی بهره مند شوید.

نکته ی دوم اینکه بسیاری از افراد پهنای باند را با سرعت اشتباه می گیرند؛ در حالی که پهنای باند وقتی به کار می آید که شما بخواهید در منزل و یا سر کار، برای هر کاربر محدوده ی خاصی از مصرف را تعیین کنید و یا نخواهید یکی از دستگاه ها با مصرف حجم بیشتری از اینترنت برای شما مشکلی ایجاد کند.

خرید و آشنایی با ارزان ترین مودم های adsl و معیار های بهترین مودم ها

خرید مودم ارزان و معیار های بهترین مودم ها

شما می توانید با در نظر گرفتن معیار هایی ارزان ترین مودم ها را با بهترین کیفیت خریداری کنید. اولین معیار خرید مودم منطقه ای است که در آن قرار دارید؛ اگر در محل زندگی و یا کار شما خط تلفن وجود داشته و می توانید از طریق مخابرات به اینترنت دسترسی پیدا کنید، می توانید به راحتی از مودم های adsl استفاده کنید.

نکته ی دوم در مورد سرعت مودم است؛ همانطور که گفته شد در ایران حتی پر سرعت ترین مودم ها که فیبر نوری هستند، حداکثر تا سرعت 120 مگابایت بر ثانیه دانلود می کنند. بنابراین انتخاب مودمی که 4G بوده و تا سرعت 150 مگابایت بر ثانیه سرعت داشته باشد، نیاز شما را به راحتی رفع می کند.

ارزان ترین مودم ها نیز می توانند نیاز شما را رفع کنند. با خرید بسته های نامحدود شما می توانید تعداد زیادی از فایل های خود را دانلود کنید؛ اگر در جای ثابتی مانند منزل و یا محل کار خود هستید، این نوع از مودم ها برای شما بهترین گزینه هستند. همچنین اگر می خواهید فقط یکی الی دو دستگاه محدود از وای فای استفاده کنند، لازم نیست هزینه ی اضافی پرداخت کنید؛ مودم های adsl برای شما انتخاب مناسبی هستند.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به پر فروش ترین مودم های ADSL و VDSL و LTE مراجعه کنید.

مودم ارزان را از چه طریقی بررسی کنیم؟

مودم ارزان را از چه طریقی بررسی کنیم؟

پیش از خرید مودم ، باید توجه داشته باشید که چه ویژگی هایی دارند. چون همانطور که گفته شد، تمام دستگاه های ارزان بی کیفیت نیستند ولی باید آن ها را مورد بررسی قرار داد. یک مودم با کیفیت و ارزان از نظر ویژگی های ظاهری و امکانات باید مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر آن قدرت آنتن دهی و سرعت انتقال دیتای بالایی داشته باشد.

ارزان ترین مودم بازار را می توان از طریق بررسی مشخصات و ویژگی های آن تایید و یا رد کرد. این اطلاعات را می توانید از فروشنده های آن و یا سرچ کردن مشخصات در سایت های معتبر پیدا کنید. همچنین با بررسی مشخصات فنی مودم که در دفترچه و یا برگه ی راهنمای آن وجود دارد، می توانید به راحتی کارایی و عملکرد آن را بررسی کنید. در ادامه به طور دقیق به بیان این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

مودم ارزان قیمت باید دارای چه قابلیت هایی باشد؟

مودم ارزان قیمت باید دارای چه قابلیت هایی باشد؟

بعضی از ارزان ترین مودم های adsl موجود در بازار بهترین کیفیت و کارایی را دارند؛ ولی از کجا باید تشخیص دهیم که چه مدلی کیفیت پایینی دارد و چه مدلی بسیار با کیفیت و کاربردی است؟ اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید، این است که حتما پورت کابل لن یا LAN را داشته باشد. کاربرد این پورت ایجاد ارتباط بین دستگاه های داخلی یک شبکه و در کل تجهیزات شبکه می باشد؛ علاوه بر آن از آن می توان برای اشتراک گذاری اینترنت استفاده کرد.

نکته ی دیگری که در مودم وایرلس ارزان باید بدان توجه کنیم، داشتن پورت لن به منظور دریافت اینترنت می باشد. علاوه بر آن یک مودم خوب و کاربردی باید حتما استاندارد یک وای فای را داشته باشد. (n 802.11) همچنین آنتن دهی آن باید مناسب باشد؛ حداقل 5 دسی بل مناسب است.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین و ارزان ترین مودم های در بازار، داشتن پروتکل WPA2 و نصب آسان می باشد. دقت داشته باشید که اگر یک مودم این ویژگی ها را داشته باشد، می توانید آن را به عنوان بهترین مدل انتخاب کنید و آن را خریداری کنید.

برای مطالعه بیشتر: همه چیز درباره روتر – روتر چیست؟

مودم وای فای ارزان می تواند بهترین کیفیت را داشته باشد؟

مودم وای فای ارزان می تواند بهترین کیفیت را داشته باشد؟

اکثر افراد فکر می کنند هیچ چیز ارزانی بی حکمت نیست و این نظر را در مورد ارزان ترین مودم هادارند. در واقع همیشه هم اینطور نیست! حداقل در مورد مودم ها می توان این نظر را بیان کرد که کارایی در قیمت خلاصه نمی شود. شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه، بهترین مودم ارزان و خوب را خریداری کنید. اما به خاطر داشته باشید که مهم ترین مسئله، آگاهی از ویژگی های اصلی و مهم آن و بررسی این ویژگی ها در وسیله می باشد.

به عبارت دیگر باید با کسب اطلاعات و آگاهی در این مورد، مودم را بررسی، سپس خریداری نمایید. و همواره به خاطر داشته باشید که ارزان ترین مودم ها، می توانند بهترین کیفیت و کارایی را داشته باشند و لازم نیست شما هزینه ی اضافی پرداخت کنید. مهم ترین مسئله در خرید یک مودم برای افراد، سرعت بالا می باشد و بسیاری از برند ها با استفاده از همین نیاز افراد، بازار داغی به وجود آورده و با انجام تبلیغات، مشتریان زیادی را به سوی خود جلب می کنند.

توجه داشته باشید که نباید به این تبلیغات توجه کنید و با صرف کمترین هزینه، از سرعت مناسب اینترنت بهره مند شوید.

خرید مودم وای فای ارزان از مراکز خرید

خرید مودم وای فای ارزان از مراکز خرید

در حال حاضر در مراکز خرید بسیاری از ارزان ترین مودم ها تا گرانترین مدل های آن وجود دارد. در این قسمت به بیان چند مدل از ارزان ترین و بهترین مودم هایی که در اکثر مراکز خرید وجود دارند، خواهیم پرداخت. اولین نمونه مودم adsl 2plus مدل D301V2 می باشد. این مودم تمام ویژگی های یک دستگاه خوب که نیاز شما را رفع کند، را دارا می باشد.

به طوری که دارای 2 آنتن با قدرت 5 دسی بل بوده و سرعت اینترنت آن 300 مگ بر ثانیه است. مودم دوم که مشخصات آن مشابه مدل معرفی شده ی قبلی است، تی پی لینک  TD-W8901N می باشد. این وسیله نیز یکی از ارزان ترین و بهترین مودم های موجود در بازار است.

یکی دیگر از نمونه های ارزان ترین مودم های adsl که در بازار موجود بوده و بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد، مدل روتر تی پی لینک TD W 9960 است. این مدل یکی از مقرون به صرفه ترین دستگاه های موجود در مراکز خرید است که با داشتن دو آنتن به قدرت 5 دسی بل، تا سرعت 300 مگ بر ثانیه را ساپورت می کند.

شما میتوانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتردررابطه با فناوری های ای دی اس ال و وی دی اس ال به مقاله فناوری VDSL چیست مراجعه کنید.

قیمت مودم ارزان در چه حدودی است؟

قیمت مودم ارزان در چه حدودی است؟

در بازار مودم های بسیاری وجود دارند؛ از ارزان ترین مودم های adsl که قیمت آن از حداقل 100 هزار تومان شروع می شود؛ تا گران ترین مودم ها که قیمت آن به بیش از 9 میلیون می رسد. توجه داشته باشید که برای بهره مندی از کیفیت و سرعت بالای اینترنت، لازم نیست تا حداکثر هزینه را پرداخت کنید. اما به یاد داشته باشید که نمی توانید با حداقل هزینه هم از سرعت و کیفیت بالای اینترنت لذت ببرید.

اول از همه ویژگی هایی که گفته شد را در دستگاه بررسی کنید. لازم به ذکر است که مودم های موجود در بازار، اگر تمام ویژگی های گفته شده را داشته باشند، در قیمت 500 تا 900 هزار تومان به فروش می رسند. فراموش نکنید که مهم ترین مسئله در خرید مودم adsl ارزان، توجه به ویژگی و مشخصات فنی آن می باشد. بنابراین تا زمانی که این مشخصات را بررسی نکرده اید، اقدام به خرید ننمایید.

مودم خوب و ارزان را چطور بشناسیم؟

مودم خوب و ارزان را چطور بشناسیم؟

ارزان ترین مودم های adsl مشخصات مختلفی دارند. همانطور که گفته شد باید این مشخصات را بررسی کرده و به طور دقیق با قیمت های دیگر مقایسه کنید. این مودم باید حداقل های ممکن را داشته باشد تا بتوان آن را به عنوان یک مودم قیمت مناسب با کارایی بالا انتخاب کرد. در شناسایی این مودم ها می توانید از تجربیات افراد مختلف در فضای مجازی نیز بهره مند شوید.

اما به خاطر داشته باشید که نباید صرفا بر اساس گفته های فروشنده ی این دستگاه و یا افراد دیگر تصمیم گیری کنید. اولین راه آگاهی از مشخصات و ویژگی های یک دستگاه با کیفیت و مناسب است. سپس این مشخصات را با دستگاه مورد نظر تطبیق دهید.

ارزان ترین مودم در ایران کدام مودم است؟

ارزان ترین مودم در ایران کدام مودم است؟

ارزان ترین مودم های adsl نیز کیفیت های مختلفی دارند. در این قسمت به بیان چند مدل از مودم های کم هزینه خواهیم پرداخت. یکی از از کم هزینه ترین دستگاه های موجود در بازار مدل CNET CAR2-601U با سیم سی نت است. در حال حاضر قیمت این دستگاه بین 100 تا 200 هزار تومان است.

یکی دیگر از ارزان ترین مودم های موجود در بازار، مدل adsl2plus، بریتیش تلکام مدل VOYAGER 190 است. لازم به ذکر است که قیمت این دستگاه نیز بین 110 تا 200 هزار تومان است.

یکی دیگر از ارزان ترین مودم های adsl، مودم روتر با سیم دی لینک، سری adsl2plus، مدل 2500 یو می باشد. خوب است بدانید که در حال حاضر این دستگاه با قیمت 120 تا 200 هزار تومان به فروش می رسد.

اطلاعات بیشتر: راهنمای تنظیمات مودم تندا و آموزش چگونگی نصب مودم تندا

خرید مودم adsl ارزان در سایت شبکستان

خرید مودم adsl ارزان در سایت شبکستان

یکی از سایت هایی که ارزان ترین مودم های adsl را به فروش می رساند، سایت شبکستان است. از ویژگی های این سایت قابلیت نمایش دستگاه ها از کمترین هزینه تا بالاترین هزینه است.

اگر شما هم مودم مورد نظر خود را انتخاب کرده اید، می توانید در این سایت سفارش خود را ثبت کرده و به راحتی آن را خریداری نمایید. یکی دیگر از ویژگی های این سایت، نقد و بررسی دقیق ویژگی های انواع مودم ها است؛ بدین صورت شما می توانید به راحتی مشخصات فنی هر وسیله ای را در آن بررسی کنید.

شما می توانید به راحتی از قیمت انواع مودم که در سراسر بازار وجود دارند، مطلع شوید و قیمت های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. به یاد داشته باشید که مهم ترین اصل در خرید یک مودم، داشتن ویژگی های فنی و ظاهری مناسب است. همچنین مودم مورد نظر خود را بر اساس معیار های از پیش تعیین شده انتخاب کنید تا از داشتن سرعت بالای اینترنت لذت ببرید.

خلاصه مقاله؛ خرید مودم بی سیم ارزان

در این قسمت ارزان ترین مودم های adsl موجود در بازار را به شما معرفی کردیم. و گفتیم که مودم ها بر اساس سرعت دانلود و پهنای باند قیمت گذاری می شوند. همچنین در ایران حداکثر سرعت دانلود، به 120 مگ نمی رسد؛ بنابراین حتی اگر مودم گران قیمتی بخرید که ظرفیت سرعت 300 مگ بر ثانیه را داشته باشد، باز هم فایده ای نخواهد داشت.

به همین دلیل تفاوت چندانی بین مودم 4G  و 4.5G وجود ندارد و لازم نیست هزینه ی اضافی پرداخت کنید. اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید، این است که حتما پورت کابل لن یا LAN را داشته باشد.

از جمله ویژگی ها:

یکی دیگر از ویژگی های بهترین و ارزان ترین مودم های adsl در بازار، داشتن پروتکل WPA2 و نصب آسان می باشد. علاوه بر آن یک مودم خوب و کاربردی باید حتما استاندارد یک وای فای را داشته باشد. (n 802.11) همچنین آنتن دهی آن باید مناسب باشد؛ حداقل 5 دسی بل مناسب است.

چند نمونه از مودم های ارزان و خوب عبارت اند از مودم adsl2plus مدل D301V2 که این مودم تمام ویژگی های یک دستگاه خوب که نیاز شما را رفع کند، را دارا می باشد؛ به طوری که دارای 2 آنتن با قدرت 5 دسی بل بوده و سرعت اینترنت آن 300 مگ بر ثانیه است. مودم دوم که مشخصات آن مشابه مدل معرفی شده ی قبلی است، تی پی لینک  TD-W8901N می باشد. این وسیله نیز یکی از ارزان ترین و بهترین مودم های موجود در بازار است.

یکی از سایت هایی که ارزان ترین مودم های adsl را به فروش می رساند، سایت شبکستان است. از ویژگی های این سایت قابلیت نمایش دستگاه ها از کمترین هزینه تا بالاترین هزینه است. اگر شما هم مودم مورد نظر خود را انتخاب کرده اید، می توانید در این سایت سفارش خود را ثبت کرده و به راحتی آن را خریداری نمایید.

برگشت به بالا