تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link به چه صورت است؟

آموزش کامل تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

آیا شما از تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link آگاهی کامل دارید؟ آیا میدانید چگونه باید مودم سیم کارت خور تی پی لینک را کانفیگ کرد؟ به شما پیشنهاد میشود تا این مقاله را به صورت کامل دنبال کنید تا نحوه ورود به صفحه تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link را یاد بگیرید.

در دنیای امروزی، تمامی افراد به دنبال یک اینترنت پرسرعت میباشند تا نیازهای خود را با استفاده از آن برطرف کنند. مطمئنا تمامی افراد تا به حال با کاهش سرعت اینترنت مواجه شدند و در این میان ترجیح دادند تا با جایگزین کردن اینترنت گوشی با اینترنت خانگی، سرعت اینترنت خود را افزایش دهند.

در بسیاری مواقع، کار افراد صرفا با استفاده از اینترنت برای گوشی پیش نمیرفت و از این جهت نیاز داشتند تا گوشی خود را تبدیل به وای فای کنند و از آن جهت اقدام به استفاده از اینترنت گوشی برای لپ تاپ کنند.با گذشت زمان و اختراع وای فای جیبی، بسیاری از مشکلات حل شد. اما وای فای جیبی چیست؟

وای فای جیبی چیست و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

وای فای جیبی چیست؟ و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

یک روتر وای فای قابل حمل یا جیبی دقیقا مانند جعبه اینترنت شما در خانه است، اما به جای اینکه به یک کابل تلفن وصل شوند، در عوض آنها یک سیم کارت در خود دارند. اگر از یک وای فای جیبی “آنلاک شده” ​​دریافت کرده اید، این بدان معنیه که میتوانید از هر سیم کارت، از هر نقطه جهان، داخل آن استفاده کنید و وارد صفحه تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link برای اعمال تنظیمات اینترنت سیم کارت کنید.

خرید تجهیزات شبکه

○برای خرید تجهیزات شبکه از شبکستان با قیمت های مقطوع همین الان کلیک کنید○

فایده این امر اینه که بنابراین شما می توانید همیشه کمترین نرخ را بدست آورید زیرا میتوانید از یک سیم کارت داده جهانی یا یک سیم کارت محلی در آن استفاده کنید. یک دستگاه وای فای قابل حمل به شما امکان میدهد تا بتوانید اتصال به اینترنت شخصی خود را، تقریبا در هر نقطه جهان، بر روی حداقل 10 دستگاه به طور همزمان از جمله تلفن، لپ تاپ، تبلت و iPad، کنسول بازی، دوربین و… تنظیم کنید.

تنظیمات وای فای مودم TP-Link به چه صورت انجام می شود؟

تنظیمات وای فای مودم TP-Link به چه صورت انجام می شود؟

برای اعمال تنظیمات مودم وای فای تی پی لینک، در ابتدا باید مودم خود را به کامپیوتر وصل کنید و همچنین کابل های لازم را به آن وصل کنید.بعد از اینکه به صورت صحیح کابل ها را وصل کردید، حال کافیه تا آدرس آی پی 192.168.1.1 را در مرورگر کامپیوتر و یا موبایل خود وارد کنید و بعد از آن شما میتوانید تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link انجام دهید.

آدرس آی پی جهت ورود

192.168.1.1

و یا

192.168.0.1

میباشد که شما میتوانید با دو آی پی مذکور، وارد صفحه شوید.

پس از وارد کردن آی پی 192.168.1.1 در کامپیوتر یا موبایل خود، شما با یک صفحه ورود کاربر / Login روبرو خواهید شد که از شما میخواهد تا نام کاربری و نام عبور وارد کنید.

پیشنهاد میشود برای به دست آوردن اطلاعات بیشتردر رابطه با مودم تی پی لینک به مقاله تنظیمات مودم tp-link مراجعه کنید.

نحوه اتصال مودم جیبی به کامپیوترو تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

نحوه اتصال مودم جیبی به کامپیوترو تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

اگرچه همه روترهای مودم جیبی WiFi با تمام دستگاه های دارای قابلیت WiFi سازگار هستند، اما برخی مودم ها دارای یک کابل USB هستند تا کامپیوتر و دستگاه هایی که قابلیت اتصال به وای فای را ندارند، بتوانند به اینترنت متصل شوند.

تنظیمات مودم همراه اول چگونه انجام می شود؟

برای مودم همراه اول، در ابتدا شما نیاز دارید تا مودم و کابل های مورد نیاز را وصل کنید و پس از آن، وارد آی پی 192.168.1.1 شوید. حال نیازه تا اطلاعات کاربری مانند نام کاربری و رمز عبور که هر دو admin میباشد را وارد کنید.

وارد صفحه Wizard شوید و کانفیگ مودم همراه اول در این قسمت شروع خواهد شد.برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت در ایران نظیر همراه اول و مخابرات، در قسمت Type، گزینه PPPoE را انتخاب کنید.

برای مطالع بیشتر: wps چیست؟ با فشردن این دکمه چه تغییراتی در تنظیمات مودم ایجاد می شود؟

نحوه استفاده از مودم همراه در محیط بیرون و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

پس از شارژ کردن مودم جیبی، به سادگی با استفاده از یک سیم کارت آن مودم را روشن میکنید، پس از چند ثانیه بعد از روشن کردن آن، میتوانید همزمان در اینترنت در چندین دستگاه گشت و گذار کنید و یا وارد صفحه تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link شوید. برخی از شرکت ها فقط روترهای قابل حمل WiFi جیبی را به فروش میرسانند، این بدان معناست که شما فقط میتوانید از سیم کارت شرکت های مذکور استفاده کنید.

مودم جیبی TP-Link چه مزایایی دارد؟

مودم جیبی TP-Link چه مزایایی دارد؟

دستگاه های قابل حمل از نظر قابلیت های خاص متفاوت هستند اما تا زمانی که در محلی که در آن قرار دارید پوشش شبکه اینترنت وجود دارد و میتوانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که همه کشورها از سیستم 4G پشتیبانی نمیکنند، بنابراین هنگام انتخاب دستگاه، این موضوع را در خاطر داشته باشید و باید متناسب با سیم کارت خود اقدام به ورود به صفحه مخصوص سیم کارت خود کنید. بیشتر مودم های قابل حمل WiFi میتوانند حداقل 10 دستگاه را به یکدیگر متصل کرده و سرعت مناسبی از اینترنت را در اختیار شما قرار دهند.

تنظیمات وای فای مودم جیبی برای استفاده در خارج از منزل و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

تنظیمات وای فای مودم جیبی برای استفاده در خارج از منزل و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

در قسمت Name، نام کانکشن دلخواه خود را وارد کنید.

در قسمت Username، نام کاربری ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت را وارد کنید.

در قسمت Password، رمز عبور ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت را وارد کنید.

اجازه دهید تا باقی قسمت ها به صورت پیش فرض باقی بمانند.

بسته به نوع ارائه دهنده خدمات اینترنت شما، VPI می تواند اعداد مختلفی را در بر بگیرد که برای اینترنت مخابرات VPI این عدد 0 میباشد.

بسته به نوع ارائه دهنده خدمات اینترنت شما، VCI می تواند اعداد مختلفی را در بر بگیرد که برای اینترنت مخابرات و همچنین همراه اول VCI این عدد 35 میباشد.

بر روی گزینه Apply کلیک کنید تا تنظیمات مودم همراه اول اعمال شود.

تنظیمات مودم جیبی TP-Link را چطور می توانیم تغییر دهیم؟

در ابتدا نیاز دارید تا وارد آی پی 192.168.1.1 شوید. پس از آن باید اطلاعات کاربری خود که شامل نام کاربری و رمز عبور با مقدار admin می باشد را وارد کنید.

بعد از آن وارد صفحه تنظیمات Wizard شوید. سپس با استفاده از آموزش ذکر شده در بخش تنظیمات مودم جیبی تی پی لینک، می توانید تغییرات دلخواه خود را در آن قسمت اعمال کنید.

شما میتوانید با مراجعه به مقاله تنظیم مودم اطلاعات کاملی در رابطه با مودم تی پی لینک بدست آورید.

مودم جیبی تی پی لینک و جزییات و مشخصات آن و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

مودم جیبی تی پی لینک و جزییات و مشخصات آن و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

یکی از معروف ترین مودم های جیبی، مودم تی پی لینک میباشد که دارای سرعت بسیار بالایی و سرعت بارگیری فوق العاده 4G LTE را برای شما به ارمغان میآورد. برای اینکه به اینترنت با سرعت بالا دسترسی داشته باشید، باید وسواسی خاصی را برای مودم داشته باشید و با انتخاب مودم تی پی لینک میتوانید سرعت اینترنت بالایی را بر روی دستگاه های مختلف خود داشته باشید.

این وسیله جیبی کوچک اینترنت همچنین دارای یک برنامه است که می تواند تمام جنبه های روتر را از راه دور مدیریت کند.همانطور که ذکر شد این روتر از اتصال با 10 دستگاه به طور همزمان پشتیبانی میکند، سرعت چشمگیر اینترنت را ارائه میدهد و می تواند کاملا مقرون به صرفه باشد.

کدام بهتر است ؟ وای فای TP-Link یا D-Link

کدام بهتر است ؟ وای فای TP-Link یا D-Link

تنوع چشمگیر رورتر وای فای جیبی در بازار وجود دارد و هر دو مودم جیبی تی پی لینک و دی لینک، بسیار ارزشمند هستند و هر کدام دارای صفحه مخصوص هستند که میتوانید متناسب با سیم کارت خود، تغییرات را اعمال کنید.

خرید مودم ADSL

○برای خرید مودم با کیفیت و ارزان بر روی لینک بالا کلیک کنید○

اندازه مودم: برخی مودم های تی پی لینک و دی لینک اندازه جیب هستند و برخی مدل دیگر نیز بزرگتر هستند.کارایی: برخی از آنها دارای قابلیت های اساسی هستند و به راحتی میتوانید در کمترین زمان ممکن به اینترنت متصل شوید و برخی از مدل های وای فای جیبی، دارای پاوربانک هستند.

هزینه: هزینه مودم به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و باید دید که چه مشخصاتی به همراه دارد. برای آگاهی از هزینه مودم جیبی، بهتر است تا با شرکت مذکور تماس گرفته و یا از طریق فروشگاه اینترنتی، اقدام به سفارش مودم جیبی کنید.

همچنین:

سرعت: سرعت مودم نیز بستگی به این دارد که یک مودم از چه فناوری هایی پشتیبانی میکند، شما میتوانید بر روی جعبه مودم و یا صفحه اطلاعات مودم ببینید که آیا مودم شما از 4G و دیگر شبکه های ارائه دهنده اینترنت پشتیبانی میکند یا خیر.

لاک شده / آنلاک شده: همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، شما میتوانید یک مودم مانند تی پی لینک و یا دی لینک را تهیه کنید و از این جهت بتوانید تمامی سیم کارت ها را بر روی آن قرار دهید. به این نوع مودم آنلاک شده گفته می شود.

مودم های لاک شده نظیر مودم ایرانسل و همراه اول میباشد که صرفا میتوانید سیم کارت های شرکت مذکور را بر روی آن قرار دهید و با استفاده از آن، به اینترنت متصل شوید و لازم به ذکر است که در صورت قرار دادن سیم کارت شرکت دیگر، هیچ گونه پوشش اینترنت را نخواهید داشت.

مودم همراه TP-Link و نکات مثبت استفاده از آن و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

برای مثال، همراه اول و ایرانسل مودم های جیبی مخصوص خود را به فروش میرسانند و زمانی که شما مودم شرکت همراه اول را تهیه میکنید، به هیچ وجه نمی توانید سیم کارت ایرانسل را بر روی آن قرار دهید و یا اینکه اگر مودم ایرانسل را تهیه کنید.

باید بدانیم: انواع مودم ها از نظر نوع اتصال | همه چیز درباره اتصال به مودم

مودم همراه تی پی لینک برای چه افرادی مناسب است؟

مودم همراه تی پی لینک برای چه افرادی مناسب است؟

هنگام مسافرت میتوانید از روتر وای فای قابل حمل استفاده کنید و با ورود به صفحه تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link، برای سیم کارت دلخواه خود، تغییراتی را اعمال کنید. چه برای کار و یا لذت، هنگام پیاده روی، در خانه، در یک دفتر کوچک یا خودرو شخصی، میتوانید به راحتی با خود این مودم را حمل کنید.

شما میتوانید دستگاه های خود و خانواده / همکاران در محل کار خود را به یک شبکه مطمئن وصل کنید تا همه بتوانید با قیمت مناسب، در اینترنت گردش آزاد داشته باشند. اگر یک سفر کاری دارید و دوست دارید تا دستگاه های مختلف شما بدون اتمام شارژ باتری گوشی بر اثر فعال کردن Hotspot، اینترنت داشته باشید، به شما پیشنهاد میشود تا مودم جیبی تی پی لینک را تهیه کنید.

تنظیمات مودم سیم کارت خور TP-Link و نحوه ورود و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

تنظیمات مودم سیم کارت خور TP-Link و نحوه ورود و تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

شما میتوانید با قرار دادن یک سیم کارت بر روی مودم سیم کارت خور TP-Link، به راحتی به اینترنت وصل شوید. تنظیمات مودم سیم کارت خود تی پی لینک به این صورته که شما در ابتدا یک بسته اینترنتی را تهیه میکنید و بر روی سیم کارت خود فعال کرده و سپس با قرار دادن آن بر روی مودم سیم کارت خور تی پی لینک، می توانید به راحتی به اینترنت وصل شوید.

شما میتوانید از دو طریق نرم افزاری و از طریق مرورگر وارد تنظیمات مودم سیم کارت خور تی پی لینک شوید.

تنظیمات وای فای TP-Link و نکاتی درباره آن وتنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

نام کاربری جهت ورود به تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link، admin میباشد.یعنی شما در کادر Username باید admin و در کادر Password نیز admin وارد کنید.

در صورت مشاهده خطا برای وارد شدن به صفحه تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link، جای هیچ گونه نگرانی نیست و شما می توانید با Reset کردن مودم، اقدام به بازیابی مجدد نام کاربری و رمز عبور مودم کنید.

خلاصه مقاله تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link

شما می توانید با تهیه یک مودم سیم کارت خور تی پی لینک و یا دیگر مودم های وای فای جیبی، به راحتی در هر نقطه ای از دنیا به اینترنت دسترسی داشته باشید و هر سیم کارتی که در دست دارید، می توانید با ورود به صفحه تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link، اقدام به دریافت اینترنت کنید.

در این مقاله به طور کامل درباره تنظیمات وای فای روی مودم LTE جیبی TP-Link و تنظیمات مودم دی لینک و… صحبت شد که با به دنبال کردن آن می توانید به راحتی به اینترنت دسترسی داشته باشید.

برگشت به بالا